NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Servis invalidních vozíků

Servis invalidních vozíků je služba, která by měla být automaticky poskytována společnostmi prodávající invalidní vozíky, které jsou určené pro lidi s tělesným postižením, nebo s omezenou pohyblivostí. Na servis invalidních vozíků má společnost ze zákona 30 dní od obdržení žádosti o servis invalidních vozíků. Samozřejmě každý servis invalidních vozíků se snažíme vyřešit v co nejkratší možné době, aby zákazník mohl používat svůj invalidní vozík nebo elektrický skútr co nejdříve. 

Pokud máte zájem o kvalitní servis invalidního vozíku za velmi příznivé ceny, neváhejte zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Servis invalidních vozíků vyřizuje technik, který Vám rád pomůže a poradí k Vaší spokojenosti.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.