NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Skládací invalidní vozík

Skládací invalidní vozík je pro lidi s tělesným postižením, kteří mohou pohybovat horní polovinou těla. Skládací invalidní vozík je skvělý, jelikož se s ním můžete pohybovat jak v interiéru v stísněných prostorách, tak v exteriéru. Další plusové body skládací invalidní vozík získává díky, velmi jednoduchému systému složení, které zvládnete i jednou rukou. 

Pokud potřebujete skládací invalidní vozík, objednejte si ho z pohodlí Vašeho domova na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Mechanické invalidní vozíky si také můžete dojed prohlédnout do kamenné pobočky. Skládací invalidní vozík Vám tak jako tak pomůže vybrat odborně vyškolený specialista.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.