NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Skládací vozíky pro invalidy

Skládací vozíky pro invalidy bývají zpravidla i odlehčené. Díky tomu se dají skládací vozíky pro invalidy snadno převážet v kufru automobilu. Skládací vozíky pro invalidy jsou na trhu k sehnání ve vícero provedení, například s brzdami či se zadními bezpečnostními kolečky. Vybrat si lze z různých šířek sedu, zpravidla od 40cm až do 60cm.

Skládací vozíky pro invalidy jsou k dostání na webových stránkách i v kamenné pobočce v Plané nad Lužnicí. Jestliže máte zájem o koupit skládací vozík pro invalidy nebo elektrický skútr či invalidní vozík elektrický, neváhejte se obrátit na odborně vyškoleného specialistu na telefonní číslo 737 814 199 nebo na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.