NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Skútry pro invalidy

Sháníte skútry pro invalidy? Nevíte si rady jak skútry pro invalidy od sebe odlišit a vybrat si elektrický skútr, který bude vyhovovat Vaším požadavkům? Potřebujete poradit při jeho výběru? Skútry pro invalidy Vám pomůže vybrat zkušený specialista, který přesně ví, jaký elektrický skútr splňuje Vaše kritéria. 

Vybrat elektrický skútr nikdy nebylo snadnější! Zavolejte si na telefonní číslo 737 814 199 a nechte si poradit jaký, skútr pro invalidy bude pro Vás tou nejlepší variantou. Skútry pro invalidy si můžete objednávat také na emailové adrese obchod@medicalspace.cz


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.