NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Starší invalidní vozík

Starší invalidní vozík slouží lidem se zdravotním postižením nebo s omezenou pohyblivostí a usnadňují jim pohyb jak v interiéru, tak v exteriéru. V současné době se dají na trhu pořídit jak nové tak i již zmiňované starší invalidní vozíky. Každopádně starší invalidní vozík seženete mnohem levněji než invalidní vozík nový, ovšem starší invalidní vozík vám poslouží stejně dobře jako invalidní vozík, který právě vyšel z výroby.

Pokud byste chtěli koupit starší invalidní vozík, neváhejte se obrátit na telefonní číslo 737 814 199 nebo na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista, Vám podá informace na téma starší invalidní vozík a vy si pak budete moci vybrat starší invalidní vozík dle svých představ.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.