NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Tříkolky pro invalidy

Tříkolky pro invalidy jsou nezbytnou součástí života lidí s tělesným postižením, jelikož jim pomáhají s jejich pohybem. Elektrické skútry tříkolové jsou vhodné jak do města, tak do přírody na nezpevněné cesty. Tříkolky pro invalidy jsou na trhu zastoupené v mnoha provedeních a tak si elektrický skútr vybere opravdu každý uživatel. Všechny tříkolky pro invalidy poskytují, díky jednomu kolu v předu dostatečné místo na nohy a proto jsou tyto elektrické skútry velmi oblíbené i na delší cesty. 

Kvalitní elektrické skútry za velmi výhodné ceny jsou k dispozici u specialisty, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Tříkolky pro invalidy tento specialista prodává již řadu let, a tak Vám dokáže poradit, jaký elektrický skútr bude nejvhodnější pro Vaše potřeby.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.