NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Tříkolový elektrický skútr

Tříkolový elektrický skútr je ideálním společníkem jak do města, tak i do přírody na nezpevněné cesty. Tříkolový elektrický skútr má jednoduché páčkové ovládání. Tříkolový elektrický skútr má lepší stabilitu jak čtyřkolový elektrický skútr a více místa na nohy právě díky třem kolům.

Chcete si pořídit tříkolový elektrický skútr, elektrický skútr čtyřkolový či invalidní vozík? Pak neváhejte pobočku v Plané nad Lužnicí. Z široké nabídky si zde vybere i ten nejnáročnější uživatel. Doprava zboží je v rámci celé ČR zdarma. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Tříkolový elektrický skútr či jakýkoli jiný invalidní vozík si můžete objednat také na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.