NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Trophy booster V

Trophy Booster V je elektrický skútr tříkolový, který je snadno ovladatelný, má odpružená zadní kola a tím pádem je velice komfortní. Elektrický skútr Trophy Booster V je už ale zastaralý model. Trophy Booster V nahradil novější elektrický skútr Trophy Booster VI, který poslouží svému uživateli mnohem komfortněji, než zastaralé elektrické skútry, jako jsou Trophy Booster V.

Máte-li zájem koupit elektrický skútr Trophy Booster V, doporučujeme se zaměřit na jeho novější verzi.  Na telefonním čísle 737 814 199 Vám zkušený prodejce Vám prozradí mnohem více informací, nebo Vaše dotazy můžete napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.