NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Trophy Booster VI

Trophy Booster VI je elektrický skútr pomáhající lidem s tělesným postižením nebo s omezenou pohyblivostí s jejich pohybem jak v interiéru, tak v exteriéru. Trophy Booster VI je známý pro svůj silný a výkonný motor a má řízení pro obě ruce. Tento elektrický skútr Vás doveze bez obtíží i do přírody na nezpevněné cesty nabízí svému uživateli vysoký komfort. Elektrické skútry jako je Trophy Booster VI se řadí k nejvyužívanějším a nejspolehlivějším skútrům na trhu.

Trophy Booster VI naleznete v kamenné pobočce v Plané nad Lužnicí. Samozřejmě pokud se nemůžete dostavit osobně, tak si elektrický skútr Trophy Booster VI nebo jakýkoli jiný elektrický skútr či invalidní vozík můžete objednat na telefonním čísle 737 814 199 nebo pomocí emailu obchod@medicalspace.cz. Elektrický skútr Vám zavezeme domů, abyste si ho mohli před zakoupení řádně vyzkoušet!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.