NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Vozikyskutry.cz

Vozikyskutry.cz je pravím místem pro osoby tělesně postižené, nebo jinak indisponované. Vozikyskutry.cz se specializuje na prodej kompenzačních pomůcek, jako jsou: elektrické skútry, invalidní vozíky, elektrické invalidní vozíky, polohovací postele či mechanické vozíky. Web vozikyskutry.cz funguje již řadu let a svými produkty pomohl už celé řadě spokojených zákazníků. Stránky vozikyskutry.cz totiž prodává repasované elektrické skútry a invalidní vozíky, díky čemuž dokáže nabídnout invalidní vozíky i  elektrické skútry za skvělé ceny!

Na webovém portálu vozikyskutry.cz stačí vyplnit nezávaznou poptávku, kterou naleznete v levém horním rohu prohlížeče. Po odeslání poptávky z vozikyskutry.cz se Vám ozve odborně vyškolený specialista, který prodává elektrické skútry a invalidní vozíky i polohovací postele řadu let a má tak mnoho zkušeností. Kontaktovat specialistu můžete také na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.