NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Winner

Elektrický invalidní skútr Winner patří do sekce invalidní vozíky, kteří denně pomáhají invalidním lidem s jejich pohybem jak v interiéru tak v exteriéru. Elektrický invalidní skútr Winner ujede na jedno dobití až 30 Km s novými bateriemi a repasovaný elektrický invalidní skútr Winner se dá sehnat už za třetinovou cenu, za kterou byste koupily zcela nový elektrický skútr

Elektrický invalidní vozík Winner + další invalidní vozíky si můžete zakpupit z pohodlí domova! Pokud si nevíte rady jaký invalidní vozík nebo elektrický skútr bude ten pravý pro vás, kontaktujte nás na telefonním čísle 737 814 199 a společně ho najdeme.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.