NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Žádost o elektrický invalidní vozík

Žádost o elektrický invalidní vozík - můžete jednoduše a nezávazně zaslat z hlavní stránky tohoto webu. Žádost o elektrický invalidní vozík je zde nazvána jako nezávazná poptávka a naleznete ji v levém horním rohu. Jakmile odešlete žádost o elektrický invalidní vozík, vyčkejte na kontakt od odborně vyškoleného specialisty, který se Vám ozve, jakmile to bude možné a probere s Vámi Vaší žádost o elektrický invalidní vozík podrobněji.

Pokud se chcete se specialistou spojit telefonicky, vytočte telefonní číslo 737 814 199, nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Specialista s Vámi probere Vaši žádost o elektrický invalidní vozík a věříme, že společně najdete invalidní vozík dle Vašich představ a požadavků.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.