NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Zdravotní polohovací postel

Zdravotní polohovací postel je určená lidem s tělesným postižením nebo lidem po úrazu, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko. Polohovací postele jsou na trhu v mnoha provedeních a Vy si tak můžete vybrat zdravotní polohovací postel dle svých potřeb. Každá zdravotní polohovací postel by však měla být na kolečkách, měla by mít polohovací rošt jak v oblasti hlavy, tak v nožní části a boční postranice, pro větší bezpečí pacienta.

Pokud si potřebujete pořídit zdravotní polohovací postel, ale nejste si jisti jak vybrat tu správnou zdravotní polohovací postel, obraťte se na odborně vyškoleného specialistu, jenž prodává polohovací postele pro seniory již řadu let a má tak dlouholeté zkušenosti. Kontaktní telefon je 737 814 199 nebo můžete Vaše dotazy ohledně polohovací postele psát na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.