NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Zdravotní pomůcky pro invalidy

Jste invalidní? Potřebujete ke svéu životu zdravotní pomůcky pro invalidy? Tak jste na správném místě! Zdravotní pomůcky pro invalidy, pod kterými si předtsavíte elektrické skútry, invalidní vozíky či polohovací postele naleznete zde na jednom místě! Zdravotní pomůcky pro invalidy zde pořídíte za velmi nízké ceny, kterých jsme dosáhli repasováním produktů, jenž byli už používány, nicméně Vám nyní poslouží jako zdravotní pomůcky pro invalidy, které právě vyšli z výroby!

Zdravotní pomůcky pro invalidy jakou elektrické skútry, invalidní vozíky nebo polohovací postele Vám poskytne odborně vyškolený specialista na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Zdravotní pomůcky pro invalidy vám budou doručeny rychle a kvalitně!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.