NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

Trophy booster 6
Streling Elite 2
Výprodej skladu
  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

Zdravotní potřeby

Zdravotní potřeby je široký pojem do kterého můžeme zařadit např. elektrické skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, či invalidní vozíky elektrické, chodítka, koupací stoličky a pod. Zdravotní potřeby jsou nedílnou součástí každého invalidy a seniorů, jelikož jim zdravotní potřeby usnadňují každodenní činnosti.

Jestliže uvažujete o koupi nějaké zdravotní potřeby, jako je invalidní vozík či elektrický skútr, volejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo pište na emailovou adresu obchod@medicaspace.cz. Odborně vyškolený specialista Vám poradí jaké elektrické skútry a invalidní vozíky jsou pro Vaše potřeby nejvhodnější. 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

 

Česká stabilní společnost nabízející zboží pro lidi s pohybovými poruchami. Prodáváme elektrické invalidní skútry, invalidní vozíky, mechanické vozíky, polohovací postele a zdravotní matrace. Zboží máme vždy skladem nebo v krátké dostupnosti. Elektrické vozíky a skútry dopravujeme v rámci ČR a SR zcela ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.